Chceš spřátelit?.. Click..:)

Na téma

Smažeš, nebo ne?

12. července 2013 v 22:17 | Naty

Protože mě, absolutně nenapadá, co mám psát, jelikož moje nálada je na bodu mrazu, nervní, nepříjemná....
Procházela jsem obrázky a našla něco podobného, tak se pokusím sesmolit něco, na toto téma. Moje aktuální myšlenky, nápady, názory..Pokud nechcete, nečtěte to, uvítám vaše názory, to, jak to vidíte vy..
Kdyby ke mně jednoho dne přišel někdo, kdo by mi nabídl tuto možnost- smazat všechny zlé vzpomínky, možná bych musela přemýšlet chvíli, pár minut, hodinu, dvě..Určitě by mě jako první napadlo, že ano. Ale pak by se na povrch dostalo to druhé já, které alespoň maličko přemýšlí. Přeci jen, jasně, že v mém životě je spousta zlých vzpomínek, jenže věřím v to, že to tak být má. Nikdo přeci nemá perfektní život, bez mráčků, bez bouřek. A jestli ano, tak se omlouvám.
Já takový život nemám, můžu být ráda za přátele, rodinu- sice né celou, příbuzné, za to, že tady vůbec můžu být. Nikdo neříkal, že to bude pohádka, že to půjde lehce. Vždyť právě i ty špatné vzpomínky nám do života něco vkládají. Učíme se tak, abychom nedělali ty samé chyby. Neříkali ty samá slova, která ubližují, ty skutky, které nebyly dobré. Ukazují nám, že stále žijeme. Možná jde právě o to, jak se z toho dokážeme vyhrabat, jak se dokážeme znova zvednout, jít a bojovat. Vybudovat si život, svět, v kterém se nám bude lépe žít, právě díky špatným vzpomínkám. Život prostě nemůže být pořád lehký. A tak nám staví do cesty překážky, my je musíme přeskočit, přejít, obejít, podlézt, a jít dál! A dostáváme novým zkušenostím, nápadům..Jak to příště udělat lépe, jak to nedělat. Je to taková zkouška od života, podrobuje nás testům.
Neříkám, že mě to nikdy nepoloží, že neprobrečím noci do polšáře, že se od rána do večera usmívám, ale stále věřím, že, když tohle období překonám, že přijde něco lepšího, důvod se smát, důvod být šťastná! Něco, jako odměna! :)
Já prostě VĚŘÍM!
Takže, abych to shrnula, má odpověď je NE! Nechci nic mazat! ;)
A co vy? Pro kterou variantu byste se rozhodli?
A omlouvám se za článek, který nemá ani hlavu, ani patu a ani smysl :)
Naty ♥
 
 

Reklama
65 64 63 62 61 60 59 58 57 56