Chceš spřátelit?.. Click..:)

From my hearts

2013/2014

31. prosince 2013 v 22:53 | Naty

Je to nový rok. Čas začít znova. Přestat myslet nad tím, co chcete udělat a začít to dělat! Je čas, žít svůj život a být tím, kým jsi. Zapomenout na to, co se předtím stalo v roce 2013 a jít dál. Riskovat a být sám sebou, máš jen jeden život a je čas dělat to, co opravdu chceš. Dej si novoroční předsevzetí a splň je, bez holedu na to, co to stojí!


Takže já Vám do nového roku 2014 přeji spoustu šťastných a spokojených chvil, hodně zdraví, štěstí, úspěchů, zázraků a té pravé lásky! :)
Šťastný nový rok! :)
Naty ♥

Let me live..

27. října 2013 v 17:21 | Naty

Páni, nebyla jsem tu už dva měsíce..Nemá cenu psát, jak tu na to kašlu, ono je to taky vidět, že? :)
Dneska nebudu psát žádný depresivní článek, i když moje nálada tomu odpovídá. Vlastně ani sama nevím, jak se cítím.
Rozhodla jsem se tedy napsat článek o tom, jak jsem byla pryč :)

Vlastně mě ani nenapadá, o čem bych měla psát..
Podle obrázku je vidět, že náš školní výlet začínal zastávkou v Paříži. Musím říct, že Paříž je vážně dokonalá ♥ Mmm.. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Lidé se zde chovají úplně jinak, než u nás. Zatímco u nás byste se dokonce až báli poprosit prodavačku o to, co je náplní její práce..zde jsem si všimla úplně jiného přístupu. Jdete po ulici a všichni se na vás usmívají, číšník z kavárny obsluhuje hosty na zahrádce a jen, když jdete okolo, usměje se a pozdraví. I přes svůj strach z výšek jsem byla na Eiffelově věži až ve 4. patře. Jsem nadšená :) Ani jsem se nebála. Louvre? Nádhera. Mám spoustu dojmů, spoustu vzpomínek, spoustu krásných situací a věřím, že vás to ani tak moc nezajímá :) Tak to vezmu jen tak okrajově..:)
Trajektem jsme pluli do Anglie..
No, cesta tam byla klidná, trajekt? Dokonalost :) Něco takového jsem ani nečekala.
Poprvé v životě jsem viděla moře :) Takže moje nadšení je vidět i na miliónu fotek, které mám jen a jen moře :D Tím pádem bych asi měla říct, že žádná z fotek v tomto článku není moje..
Od Anglie jsem zezačátku čekala něco jiného..Ale nakonec se splnila všechna má očekávání :) Můžu teda říci, že jsem naprosto spokojená, že jsem mohla jet i přes to, že náš autobus byl tááák šíleně malý! :D Nikdy bych neměnila! Tenhle zájezd byl můj splněný sen...hned několikrát! :) Budu vzpomínat vždy jen s úsměvem na tváři :)*

Je mi jasný, že jste od článku čekali více, ale nechci psát podrobnosti, jen jsem se chtěla podělit o to, že jsem taky po dlouhé době někde byla...někde kam jsem se hrozně moc těšila, někde, kde se splinily některé mé sny. ♥
A navíc nemám moc času, za chvilku jdu do práce, takže se musím utíkat oblíkat.
A co vy? Byli jste někdy v Paříží? Anglii? Jaké máte dojmy?

  • NAVŠTÍVIT FRANCII....splněno♥
  • NAVŠTÍVIT ANGLII....splněno♥
  • BÝT NA STAMFORD BRIDGE....splněno♥
Vaše Naty ♥


Nejsi borec, když podvádíš dívku s jinou! Jsi borec, pokud odoláš všem kvůli jedné!

13. srpna 2013 v 21:40 | Naty

Tak nějak bude tenhle článek sloužit k tomu, abych si udělala v hlavě pořádek. Dávám možnost vám všem, co jste teprve tady na začátku ho nečíst.
Víkendová akce..tři dni..tři dny, strávené s nejlepší kamarádkou, neděle naprosto dokonalá! Ell, děkuju za to, jsi moje zlato, a i když tenhle článek nebude vypadat, že jsem ráda, že jsem tam mohla být, jsem ti vděčná.
Měla jsem dokonalou náladu, super, kterou mi nemohl nikdo zkazit! Byla jsem připravená si to užít, nebrat ohledy na něj, nevnímat ho..Vyšlo by mi to..jenže on to musel prostě zkazit, i když nevědomně..! Nesnáším tě za to! Mohl jsi prostě sedět na prdeli a dělat, že tam nejsem..! Jenže ty prostě máš jedinečný dar, mi zkazit ten úžasný pocit, že jsem zapomněla. Na TEBE!
Nechápu, proč jsi to udělal..Ani nevíš, co jsi udělal...Doprčic..Asi mě ani nemrzí, že se v tvém náručí vystřídalo několik slečen..Možná zezačátku..Štvalo mě, že jsem si pátek nedokázala užít tak, jak jsem měla v plánu! Místo toho jsem od té chvíle hledala tebe a slečny v davu!
Jasně..Kdyby ses ke mě choval tak, jako v sobotu a neděli, nemusela jsem z toho všeho být tak vyřízená.
Mohls dělat, že tam nejsem...nevšímat si mě..! Nic pro tebe nejsem..tak nechápu, co tě najednou napadlo.
Neděli jsem si neskutečně užila..! A jsem taková svině, že chci, abys to věděl, abys žárlil, i když nemáš důvod...chci, abys věděl, jaký to je! Ten hnusný pocit!
Mám to v sobě! Nedokážu to vysvětlit...Naštvání, zklamanost, vystřízlivění, naivita...jsem naštvaná na sebe, jaká naivní kráva jsem byla. Myslela jsem si, že...Přijde mi i trapný už to psát...Jsem prostě naivní..nevím, co jsem čekala..jsem malá, pitomá holka, co si z tebe udělala pana dokonalého, někoho, po kom touží..i když vím, žes nikdy zájem neměl...a nikdy mít nebudeš....Prostě jsem pitomá..Mrzí mě, ty informace, co jsem se dozvěděla...pořád nějak doufám, že to prostě není pravda! Sakra! Prosím..:'( Ublížil jsi mi a přitom jsi vlastně nic neudělal...Cítím odpor, bolest, nenávist, naštvání...já doprčic nevím! Nechci aby to byla pravda..! Prosím! Zbývají mi oči pro pláč..Nevím..Mám v hlavě zmatek..Jako by něco tam uvnitř mě chybělo..
Jsem naštvaná sama na sebe..Doteď jsem měla skvělou náladu..A teď chodím a přemýšlím...přemýšlím nad tím, co vím...co "bylo"....nakonec ono nic nebylo, byly to pouze mé představy, které neměly s realitou NIC společného"
A tak až to přebolí, až se mi to v hlavě srovná...půjdu zapomínat znova!
Jenže asi pořád..ještě nějakou dobu ve mě bude ta naděje..která neexistuje..

"Když přestanu bojovat, to ještě neznamená, že jsem to vzdala!"
Já prostě pořád budu prostě naivní.! A doufat, že to není pravda.


Am I crazy? YES, I am!

4. srpna 2013 v 21:17 | Naty

Tak jo, omlouvám se, že jsem zase na blogu hrozně "aktivní" :D. Jenže, v tomhle horku, při práci...vážně nemám čas na chuť vůbec nic psát, číst, vymýšlet..maximálně si lehnout k bazénu, vykoupat se, poslouchat písničky a spát. A když už blog zapnu, nenapadne mě co, takže zase vypínám..Ale já to všeeechno určitě napravím.
Co se za poslední dobu změnilo?
Tak určitě asi moje nálada..většinu času se cítím taková...uvolněnější, no, spíš tak, že je mi všechno u prdele :D
Nevím čím to je, ale jsem za to vděčná! Žiju si ve svém světě a názory druhých mi jsou teď u zadku :P Cítím, že jsem se poslední dobou změnila..nebo se změnil můj pohled na svět....nevím, jestli k lepšímu, nebo horšímu, ale změnil.
V práci mi tě baví, ani se mi nechce zpátky do školy....hned bych šla někam pracovat, při pomyšlení na školu už se mi svírá žaludek..ble! ŠKOLA
Věci kolem sebe nechávám plynout...ono se to nějak vyvrbí..;) Prostě žiju létem! :) A nic mi ho nezkazí! :)
Tohle léto budu ta silná já...! Takže já si to hodlám užít :)
Taky jsem dostala za veeelkou spotebu Dobré vody pejska :D fotku najdete dole :D Myslím, že by mi ji mohli vozit rovnou v cisterně :D A abych těch plyšáků neměla málo, tak ještě želvičku :D Je rozkošná :) Za chvilí budou na mé posteli spát pouze plyšáci a já budu na zemi. Nebojte se, já se obětuji :D
A co jsem se dnes dozvěděla? :D Že jsem váááážně velkej magor--tak né dozvěděla, ale potvrdilo se mi to.
Přidávám písničku a fotku pejska.
Pac a pusu :)
Naty ♥

♫ 14.7. ♪ ☼

14. července 2013 v 22:05 | Naty

♪ ♪ Stay out, stay out ♫
♫ Stay out tonight, stay out and see through my eyes. ♫

Dneska mám tak pitomou náladu! Chvíli se směju, chvíli mám náladu, že jsem protivná sama sobě, a chvíli je mi ze všeho do pláče! Aáá! Zjistila jsem, že sprcha mi vážně pomohla. Odpoledne, co jsem přišla z práce jsem vážně umírala únavou, byla jsem tak protivná..došla jsem se vysrpchovat a všechno je celkem pryč. Teď tahle povzbudivá písnička a už sebou začínám šít na posteli v jejím rytmu. Je to divný, vlastně bych měla být vyspalá, protože jsem ještě zaspala, ale..začínají se mi líbit tyhle víkendy v práci. Alespoň nedepím doma a neužírám se. Potřebuji zkrátka zapojit, práci, něco dělat. I přesto, že jsem šíleně unavená, stálo to za to. Cítím se líp. Sobota byla v práci suprová. Ono, když se podpoří pár panákama, jde to vážně skvěle. Dnešek ubýhal již pomaleji. A zítra konečně zasloužený odpočinek. Budu se snažit uklidit, zařídit si věci a dát si všechno nějak do pořádku, do kupy. Už to vážně potřebuji, mám všude šílený zmatek, bordel a cítím se nesvá. Chci dodělat všechny věci, co jsem v týdnu měla v plánu, ale neudělala.
Potřebovala bych do života nějaký adrenalin, změnu..tenhle stereotyp mě nebaví. Sice teď přišel adrenalyn s prací, ale chci víc! Poslední dobou se vážně nepoznávám.
Raději se s vámi rozloučím, Vaše Naty ♥

Tááák unavená o_O

2. července 2013 v 21:54 | Naty

Dneska jsem tááák unavená. Ani by jste nevěřili. Ten gif je přesný. když jsem přišla domů z práce, ani jsem nemohla udržet oči! Ale kdybych usla, nemohla bych spát večer :/
Takže jsem bohužel usla na půl hoďky, ale nakonec jsem to překonala.
Doufám, že takových dní, jako dnes nebude více..:/
Nohy mám jak slon- už je ani necítím :(
přes tři hodiny jsme se nezastavila. Byl takový frmol, že jsem vážně už běhala.
Jak jsem nová, každému se tam ještě pletu, takže vážně mám já i oni "radost" :/
Přidám ještě nějaký citít, nebo písničku.
Oběhnu zítra, snad bude lépe.
Přeju vám dobrou noc a krásné sny ♥

Jsem tak naivní..

1. července 2013 v 22:12 | Naty
Words of Wisdom /
Nadpis asi tak shrne vše. Celý víkend jsem byla prakticky pryč. A říkám vám- Už nikdy nepiju! :D Né, zase kecám. Celá já :P
Nevím co psát, nevím jestli to chci psát. Zkrátka jsem si potvrdila svoji naivitu. Proboha, jak já mohla být tak blbá! Alespoň jsem si uvědomila, na čem mi záleží..Na kom..Horší je to, že on žije úplně jiný život a já jsem ta nezajímavá stupidní holka..
Proboha, každá chyba je k něčemu dobrá. Přesvědčil mě jaký je a mě začíná být blbě! Prostě jsem byla slepá. Akorát zvíraznil JEHO lepší stránky. Ale k čemu mi to je, že? Ne, nebudu se vázat...Zapomenu. Kdyby chtěl...něco by udělal už dávno!
Přiznávám, že jsem ho celou sobotu v davu hledala. Ale asi jsem chtěla, aby věděl, že se dokážu bavit i bez něj. Vlastně nevím, co se mi v té hlavě motá. Nevím co chci.
Z dneška mám celkem radost. I když popravdě nevím z čeho :)
Na začátek vám chci popřát krásné prázdniny. Počasí sice moc nevychází, ale snad bude alespoň pár dní hezky. Sluníčko :)
Já jem byla poprvé v práci. Podařilo se mi vylít omáčku, příbory vyválet po zemi, prsty si vymáčet v omáčce, ucmrndat polévku, kafe a tak dále a tak dále :D Akorát dveře do kuchyně mě vážně nemají rády! Já prostě doteď nevím, jak těma dveřmě projít s plnýma rukama talířů! :D Budeme si muset promluvit :D Když do nich kopnu nohou, narazí mi zpátky do talířů, a když jdu zády, tak se otočím a polévka s omáčkou jsou buď na ruce, nebo na ubrousku a bramobry mimo talíř :D Ano, pobavte se z mojí nešikovnosti :D Taky jsem se na té omáčce co mi vytekla málem rozsekala :D Kdyby mě viděla učitelka, asi by zešílela! :P Rozhodně neobsluhuji z prava, nemám příručník, jídlo dávám hostům kamkoli, podávám jim ho a knedlíkama k nim :D Jsem vážně případ! :) Připadám si, jako největší kopyto. Ale baví mě to. :) A to je hlavní :D Sice všechny zdržuji a všechno kazím, ale já se snažím :D Tak alespoň něco. Uvidíme, za jak dlouho ze mě zešílí :D
A co vy?
Vaše Naty :) ♥

,,Bojuj o svoje sny a sny budou bojovat o tebe."

Navždy tě budu milovat..♥

25. června 2013 v 20:52 | Naty

Víš, chybíš mi ♥
Tak zatraceně moc :'(
♥ ♥ ♥

*Just be FREE

24. června 2013 v 20:48 | Naty
sprinklers | via Tumblr

To koukáte co? :D
Upřímně se všem omlouvám. Začínám chápat, co jsem za magora. :D
Ale nebojte se, jednou určitě najdu někoho, kdo mě bude mít rád takovou, jaká jsem- i s mýma blonďatýma chvilkama, totální demencí a náladama. ♥
Tak ne no, asi nenajdu :D Najdu někoho normálního a ten zmagoří taky :D
A jaký byl výlet? Mmmmmm :)
Netěšila jsem se. Večer jsem si špatně nastavila budík, což jsem zjistila až ráno, že?
Hlavně, že jsem nemohla spát, a tak jsem přemýšlela. Když jsem se ráčila vzbudit, měla jsem jen čtvrt hodiny- docela mazec. Cesta tam byla suprová. Když si umíte sednout, bolí vás břicho od smíchu. Tři hodiny utekli jako voda.
Na stezku to byla dooost velká štreka, ještě teď mě bolí nohy. Ale stálo to za to. Překonala jsem strach z výšk- no, vlastně to není strach z výšek, ale mám závratě. Blee, hnusný pocit. Ale mám obrovskou radost, že jsem došla až tam.
Ten pocit ♥ Stálo to za to!
Možná je čas, přestat se bát a bojovat. Pokořit strach, protože ta síla uvnitř je v každém z nás.
Byl to asi nejlepší výlet. Stydím se za to, že jsem ho dřív odsuzovala ještě, než jsem to zkusila.
Možná přidám fotky, možná. Asi ne. Uvidíme.
Chtěla bych něco podobného. Jet na vodu, někam vylézt, odněkud skočit, odjet daleko a nevědět kam, vědět, že všechny starosti můžu hodit za hlavu a prostě ŽÍT, být volná. O to jde. Ten POCIT!
Možná je to momentální nálada, ale chci to!
Ano, Naty je blázen, ale to všichni dávno ví :)
Vaše Naty ♥

I am.....FREE :)

22. června 2013 v 22:54 | Naty
GFRANQ

Čau Čau :)
Už dlouho jsem nepřidala článek tipu tohohle. Vlastně jsem přidávala jen samé citáty a písničky. Takže přidávám také něco z mé vlastní hlavy . Některé to možná nepotěší, některé možná ano. Pokud to někoho zajímá, stále žiju. Pro některé sláva, pro některé bohužel :D No co.
Polední dobou se věci pohly. Doufám, že alespoň trošku dobrým směrem :) Za týden konec školního roku. Vlastně si uvědomuji, že lidi z mé nové třídy poznávám až teďka. Je to zvláštní.
Každopádně, mohu prohlásit, že mám zasebou první rok, který jsem doufám, alespoň maličko úspěšně přežila.
Od soboty prázdniny. Mám spoustu plánů, tak doufám, že dopadnou podle mých představ.
Na sluníčku se mi povedlo už solidně spálit. To je tak, když si někdo jako já říká, zůstanu na téhle straně ještě půl hoďky, ať jsem alespoň trošku hnědá. Uppps :D Pálí a svědí to jako čert. Viď Ell? :)
Každopádně, teď, když se z mé barvy vařenýho raka stala hnědá, čekala jsem, že to bude tmavší :D
Poslední dobou se cítím jinak. Tak volně a překvapivě i šťastně. Tedy myslím.
Sama se v tom nevynám. :) Začínám se těšit na další dny, a nefiguruje v nich on. Prostě je to spontální.
V pondělí jedeme na výlet. Těším se. I když..je to vysoko, a já mám opravdu strach z výšek- Né strach, závratě :D A to i v metru v Praze...:D Ty schody nesnáším. Ááá. Běhá i mráz po zádech :P
Ve středu jedeme zase pryč a ve čtvrtek pojedu do Prahy.
Těším se, asi je to tím létem, nebo já prostě nevím čím :D
Jsem vážně magor :) :D
Blázen, ale šťastný :)
Tak se mějte :) Uvidíme, kdy se zase ozvu s tímhle "smysluplným" článkem :D
Vaše Naty ♥

Nejsem dost silná, na tohle ne..

27. května 2013 v 16:19 | Naty

Nebyla jsem tu. Neměla jsem náladu zapínat blog.
Když už jsem si jednou myslela, že aspoň něco by mohlo být dobrý, všechno se sesype. Všechny vaše plány, představy, radosti se rozsypou, jako domeček z karet. Vážně už mě to začíná štvát. Bolí to. Moc! Tak moc, že to ani nedokážu popsat. Nebudu svádět vinu na nikoho, nikomu bych to nepřála. Možná si za to všechno prostě můžu sama a mám se tak cítit, byla jsem k tomu prostě určená. Jeden člověk, který nic neznamená, který se ztratí v davu.
Jako by nestačilo všechno co bylo do teď. Musí se přidat i další věci.
Nic mu nezazlívám, není to jeho vina, povinost.
Ani to nebolelo, jen mi to bylo líto. Nebyla jsem naštvaná na něj. Spíš sama na sebe. Opět jsem se upla na pitomou představu, která vznikla v mé hlavě. Poučila jsem se, ok, beru.
Přestávám se snažit, vzdávám to a doufám, že to časem přejde, přebolí, že zapomenu..
Prostě nebyl určený pro mě, oboum se uleví, pro oba to bude lepší..
I když on to nevnímá..
Uvízla jsem v začarovaném kruhu, jeho očí a tohohle života.
Je čas jít dál..
A na to potřebuju sílu, kterou ty mi bereš tím, že si akorát něco namlouvám..Něco co nikdy nebude skutečností.
Nejsíš jsi ten z těch lidí, které člověk potká, něco se od nich naučí, něco mu ukážou a tím splní svůj úkol. Pak odejdou..
Beru to tak. Není to tvoje vina.
Nic ti nezazlívám.

"Jednou bude všechno dávat perfektní smysl. Prozatím se tedy směj všem těm "zmatkům", usmívej i přes všechny slzy, a nezapomeň na to, že všechno, co se děje má svůj důvod."

Moje pravidla..:)

8. května 2013 v 21:52 | Naty

Zákazy jsou od toho, aby bylo co porušovat..;)

Víš, nelituju toho, co jsem udělala, v tu chvíli jsem to udělat chtěla..

7. května 2013 v 21:55 | Naty

..a kdybych to nikdy neudělala, nemohla bych se z toho poučit :)
Jsem z dnešního dne nějak vyřízená. Ve škole to bylo překvapivě jednou pohodové. Možná to bylo tím, že jsem odešla po třetí hodině :D. Kdo ví. O tělocviku mě poprvé bavil běh. No, řekněme spíš poprvé tenhle rok :)
Jsem nějak víc, spokojená.
I maličkosti dokážou udělat radost :)
Ze zubaře, ke kterému jsem dnes šla, jsem měla šílený strach.
Ještě teď přemýšlím, jestli to nebyl sen, ale ono to nebolelo! :)
Tak moc se mi ulevilo. Injekce poprvý zabrala :) Sice bolestivá, ale zabrala!
Teď už to jen přicházelo k sboě a čas od času to píchlo..
Přijde mi to hrozně neuvěřitelné :D Prostě divný :)
Prospala jsem celé odpoledne.
Za odměnu mám nový boty, na pochod, takže jestli tenhle rok přijdu bez puchýřů, tak budu slavit.
Ještě se musí prošlápnout, ale to se zvládne :)
Horší je, že zase začínám přemýšlet..ve dne, v noci..
Ell, je mi jasný, že víš a hodlám tvrdit, že za to můžeš ty! :P :D
K tvému komentáři- možná, ale do jiné ;) :/
Plácám..:D
Loučím se písničkou :)
Vaše praštěná Naty ♥


A my vystoupáme výš, nad střechy paneláků..♥

*29. 4. 2013*

29. dubna 2013 v 20:40 | Naty

Ahojky :)
Můj dnešní den začal dost narychlo :D
Zaspala jsem, řekněme o hodinu? A kdyby mě nevzbudil telefon od spolužačky, spala bych až do oběda! :D
Nechápu, že vždy když někdo zaspí, tak přijde hned tu hodinu. To já když zaspím, tak spím až do oběda :D
Mmmmm, postel :D :) ♥
Další hodinu jsem dostala záchvat smíchu :) Probírali jsme houby :D A naše učitelka říká: "Všechny houby jsou jedlé, některé jen jednou.." :D To už jsem se začla smát..:D Ale když ještě dodala větu: "Nejznámějším znalcem hub BYL...." :D No, to sme se začly smát na celou třídu :D A ona se na nás tak koukla a prý: No, takhle jsem to nemyslela holky, on umřel..Došlo mi, že není úplně vhodné se smát, ale v tu chvíli to nešlo...:D
Také jsme psali písmeku z angličtiny- no, ještě že sme si to pak společně opravili :D
A písemku, kterou jsme měli psát z němčiny jsme vůbec nepsali :D
Náš matikář taky docela perlil: Vrací se nám křídlo tabule a bouchlo ho do zad a on jen: "No nedivte se, když máte přátelskou tabuli, tak si musíte zvyknout, že mě občas plácne." :D
Nejlepší ale byla fůra sms s Ell-i :) Že? :D
Hned jsem měla o moooc lepší den :)
Zítra jde většina tříd někam na exkurze jen my tam budeme tvrdnout a učit se :/
Mohlo by být dnes hezké počasí a hned by šlo vše lépe :)
A tak citát na konec :) Sedí na mě za všech okolností :D
"Hodné holky se dostanou do nebe, zlé všude, kam chtějí" :P :D
Vaše Naty ♥

Am I dangerous? Yes, I am! ;)

28. dubna 2013 v 20:58 | Naty

Ahojky :)
Konečně po pár dnech mám dobrou náladu! :)
A nezkazilo mi ji ani počasí, ani ona a ani on. Tak doufejme, že mi vydrží než usnu. ;)
Asi bych se měla vyjádřit k nadpisu, že? :)
Jsem nebezpečná, to ví každý, takže pár osob by si na mě určitě dávat pozor mělo! :D :)
Odpoledne jsem strávila s taťkou na střelnici. Až překvapivě mě bavilo sledovat jak ostatní střílí.
No, dokud jsem nepřišla na řadu :D. Nebylo vůbec příjemné zkoušet něco, co absolutně neumíte ještě před tolika lidmy :D Absolutně jsem nevěděla co dělám a při vzpomínce na to se červenám ještě teď :D
Ou, to byla ostuda! :D Alespoň, že ten pán to odůvodnil tak, že na mě byla moc dlouhá :D
Absolutně jsem ji nemohla udržet v ruce :D A když jsem ještě měla trefit pohybující se terč? Absolutně nemožné! :D Ještě že ani jeden z mých dvou pokusů nikoho nezranil :D
Vzpomněla jsem si na jeden díl Dr. House :D
Stál a střílel létající holuby (terče) jako dnes my, a za ním všichni stáli a smáli se mu, protože netrefil. A on jim jen řekl: ,,Nejraději bych se otočil a zastřelil vás, ale asi bych se netrefil!" :D No, asi jsme na tom podobně :D
No, teď si říkám, zaměnit velké H a představit si něčí obličej, možná bych se i trefila...:D
Každopádně jsem se měla fajn :)
Oslavili jsme strejdův svátek a sranda byla :)
Hlavně se mi líbil dort s jeho jménem :)- Ell- tohle raději nekomentuj :D
Byla sranda a jsem za tenhle den ráda :)
Až na pár maličkostí :)
A co vy? :)
Vaše Naty :) ♥
..Ok, Ell-i, přidávám tvůj dodatek :D
Strejda je Jirka, tak taťka říká: ,,Jeden Jirka odjel, teď přijede druhý a já jen v duchu:..a mohl by přijet i třetí!" :D
Jó, to by se mi líbilo :D :P :) ♥

24.4.2013 ♥

24. dubna 2013 v 22:21 | Naty

Ani vlastně netuším proč tenhle článek píšu..
Chápu, že nikoho nebaví číst neustále články o mých náladách, které se mění, jak počasí..
Připadá mi, že už ani nemám právo být šťastná. Váš svět se může ve vteřině změnit. A proto si važte toho,co máte. K mojí situaci sedí nádherně citát: ,,I to, co tě otravovalo ti bude jednou chybět." A proto vás všechny prosím, važte si toho co máte. Můj svět se změnil. Všechno je jinak a já se snažím nějak se přizpůsobit. Už rok..:/ No vlastně se touhle dobou už nesnažím. Když vám člověk dokáže zkazit celý den..Když děla opakovaně to, co ví, že vám ubližuje..
Ten pocit co vás zabíjí uvnitř..
Jenže ono nestačí, aby se váš život s prominutím pos*al jen z jedné strany. Mě se musí po*rat ze všech směrů..
Přemýšlím nad dospělostí, mám strach z budoucnosti. Společné..
Prakticky si vytvářím svůj svět, který chci uskutečnit po maturitě, protože já pořád nebudu brát ohledy na ostatní..
Chce se mi brečet, ale já se nevzdávám,
snažím se.
Jenže k čemu to je, když je to vlastně všechno k ničemu.
Nepočítej, že se to mezi náma někdy vrátí do starých kolejí..
Ta bolest, co mám kvůli tobě nezmizí..a tobě? Nebereš ohledy, takže ti je to jedno a ani vlastně nevíš, že někdo mimo tebe taky exituje..!!
Affs oběhnu zítra, dneska nemám sílu..
Takže se omlouvám..
Vaše Naty na dně..

Chci trošku volného času. Chci moc?! Nejspíš..

16. dubna 2013 v 21:45 | Naty

Ahoj :)
Poslední dva měsíce školy. Každý se snaží si vylepšit známky, jen já mám ten dar, si všechny zrovna teď pokazit. Zrovna dneska se mi povedlo pokazit primitivní písemku, kterou jsem při hodinách zvládala v pohodě a s přehledem. Už mě to přestává bavit! Přijdu domů, otevřu sešit a do hlavy se snažím natlouci co nejvíce informací. Jenže k čemu mi to je, když to stejně druhý den buď zvořu, nebo musím zapomenout a učit se na nový předmět. Hlavu mám jak pátrací balón a od pondělka mě bolí jako střep. Asi na mě něco leze..
Jak já nenávidím tenhle stereotip! Sakra!
Potřebuju volno, prostě vypnout, a myslet na něco jiného.
Už i při tomhle článku se učím. Snažím se psát všema deseti a jelikož jsem metr od klávesnice, už mě bolí ruce.
Jo, víkend jsem si užila, ale to je málo! Potřebuju se pořádně vyspat, a nemuset si hned ráno opakovat učení, nebo učit.
Jsem vyčerpaná!
Potřebuju prázdniny. I když mě čeká měsíční brigáda- těším se na ní, prostě žádné učení. V hlavě mám blok. První pololetí mě učení tak bavilo, šlo mi lehce, pak přišlo druhý a na mě se všechno sesypalo.
Možná jarní únava, jenže u mě tahle únava bude spíš celoroční...
I want to sleep! I want summer! I want sun! I want water! I want free time. I want you! ♥
Promiňte za případné chyby, a za nudný článek, plný stěžování..
Potřebuju si alespoň nějak ulevit, nějak to ze sebe dostat..
Přeji hezký zbytek týdne..
Vaše Naty ♥


Proklínám tvoje ústa proklínám. TVOJE OČI!
Přidávám ještě písničku, ten refrén ♥
Je kravina poslouchat písničky, když mě bolí hlava, ale alespoň ty mě povzbudí :)

Takový moje sluníčko :) ☼

2. dubna 2013 v 20:50 | Naty

Ahojky :)
Tak jak jste si užili dnešek? :)
Za normálních okolností bych ho popsala, jako průmněrný den :)
Jenže to bych nemohla mít to moje sluníčko, který mi dokáže zvednout náladu, rozveselit a je s ním život hned o trošku snazší :)
Když nemůžete spát, kouknete po půlnoci na mobil a máte tam smsku s přáním :)
Udělalo mi to opravdu obrovskou radost :) Tu smsku si budu ještě dlouho číst :)
Přemýšlela jsem, jestli si taťka vzpomene a popřeje mi taky :) No, 21 minut po půlnoci jsem opravdu nečekala :)
Hned se mi líp spalo :) A den jsem začala s úsměvem :)
Mrzí mě, že jsme se na pár měsíců odcizily Ell, ale doufám, že už se to nestane :)
Tak moc mi chyběly tyhle večery, co si píšeme, podporujeme a smějeme se :)
Prostě děkuju za to, že je tu pár lidí pro mě :)
A děkuju Tobě, že to semnou vydržíš a zůstaneš semnou i když víš, jaká jsem :D
Mám tě moooooooooooooooooooooooc moc moc ráda :) ♥ :)*
Musím taky vymyslet nějaký originální přání :D :)
Děkuju za vše :)
Naty :)

28.3.2012

28. března 2013 v 22:30 | Naty
Miluju lyžování. Miluju tu svobodu a volnost. Dokonale si v té rychlosti provětráte hlavu. Myšlenky, které vás trápí ustoupí. Zmizí. Měla bych se chovat dospěle, měla bych být vděčná za to, co mám. Ale nejsem. Vlastně jsem, ale stejně nedokážu být šťastná. Každý den dostávám rány pod pás od těch nejbližších. I když nevědomky, bolí to. A já se snažím udržet na obličeji ten přihlouplý úsměv a tvářit se, že se nic neděje. Děje! A už toho mám dost. Dnes? Jsem totálně vyčerpaná. Né fyzicky, psychicky. Strávila jsem den se člověkem, kterého mám nade vše ráda. A přesto prostě nejsem spokojená. Vím, jsem šíleně neskromná. Jednu novinku přeci jen mám. Chci si ji uchovat jako zážitek. Mimo lyžování, které bylo...super.., jsem se projela na sněžném skůtru. Bylo to dokonalé. Ten vítr, který fouká proti vám a vy se cítíte volně. Dokonalost a dlouho na to budu vzpomínat. Děkuju. Je to takový zážitek, zkušenost, za kterou jsem ráda.
Nechtěla jsem už psát články typu tohohle. Deníčku, který může číst každý. Stejně ani nepíšu pod svým vlastním jménem. A mami, jestli to čteš, je mi to jedno!! V tuhle chvíli mi jsi ukradená! Nevyplatilo se mi tyhle články psát veřejně. A víte co? I kdyby někdo zjistil opět adresu tohohle blogu, nebudu se styydět za to, co jsem napsala. Cítím to tak a já taková jsem. Že je to trapný? No a co, taky neříkám, co se mi nelíbí na vás a jsem zticha. Mám v sobě zlost, úzkost, bolest a tahle kombinace nedělá člověku dobře.
Raději končím. Je snad i lepší, že ty články nikdo nečte, líp se mi pak píše. Nemám strach.
Vaše ,,Naty"

Nelituj toho, co jsi udělal/a, protože v danou chvíli jsi to udělat chtěl/a !

29. října 2012 v 21:18 | Naty

Ahoj slečny :)
Po dvou měsících otvírám tohle okýnko a do prázdného řádku ťukám blog.cz.....s obavami se přihlašuju a po dlouhé době vybírám obrázek, který dám do tohohle článku. Není podle mých představ, ale co. Čas vybírat jiný nemám. Do článku, který třeba ani nikdo nebude číst. Proč by...taky bych nechodila na blog, kde nikdo dva měsíce není a nedá o sobě vědět. Teď by pravděpodobně měla přijít na řadu moje slova omluvy...ty očtené, které píšu vždycky :D. Už to nebaví ani mě. Když si představím jak jsem si na základce stěžovala, že nemám na blog čas..netušila jsem co to bude na střední. Chodím totálně unavená. Nevyspalá. Na ostatní jsem nevrlá, nepříjemná, jenže já už toho za ten den..týden mám dost! A teď si uvědomuju, že to dělám zas. Beru blog jako místo, kam jdu, když si potřebuju postěžovat. Jenže mám hlavu plnou takovejch věcí, že někdo to odnést musí :/. Nevím, kolik z vás mě má ještě v Affs, nevím kdo si mě smazal, kdo nechal...Popravdě mám tak nějak strach si i přečíst komentáře z minulého článku. Ani bych se nedivila být tam, nějaké hnusné věci. Zasloužila bych si je a ani bych se nemohla divit. Tak do mě slečny..:) Ani nevím co tu teďka dělám. Měla bych se přeci učit. Jenže mě je to v tuhle chvíli jedno. Bolí mě hlava, takže sešity, které dneska uvidím budou akorát ty, které ještě musím naházet do tašky. A je mi to jedno. Je mi nějak všechno jedno. Chci prázdniny. Čas kdy si moje hlava bude moct odpočinout.
Pro ty, kdo tohle čistě náhodou budou číst. Nevím jak to tu bude dál. Jak často budu něco přidávat. Tak to prosím berte v úvahu. Nechci nic slibovat, jako dřív. Chci za minulostí udělat tlustou čáru. V sobotu? V neděli? Dnes? Zítra? Kdo ví...
Venku je plno sněhu. Kdybych nemusela každý ráno ven, nevadilo by mi to. Jde na mě ta tradiční Vánoční nálada. A to mi tenhle rok Vánoce docela nahání strach. Mám teďka takovou náladu, že bych mohla být celou zimu doma, nikam do školy nechodit. Popíjela bych za oknem teplé kakao, čajík, jedla cukroví, a ven šla, když by se mi chtělo a né proto, že musím. Takové to tradiční zimní lenošení. Nádherná představa. Lyžování...áá ♥ :) Jenže to nejde, takže tenhle sen zůstává jen v mých představách :/
Tradičně mi zbývá jen napsat a co vy? Až teďka si uvědomuju, že článek je zase jen sobecky o mě..No, asi už jsem taková. Tak do toho..Hažte po mě všechny věci, co máte po ruce.
Tenhle článek teda shrnu.
Jednou se všem OMLOUVÁM.
Mějte se krásně, a líp, než já.
Vaše Nat ♥

3.9.- Slzy nebo úsměv?

3. září 2012 v 18:25 | Naty

Ahoj :)
Kdo chce, může na mě právě teď začít házet kameny, všemožné věci, nadávat a tak dále za mou neaktivitu..
Já si to totiž zasloužím :D V hlavě jsem měla tolik věcí, které jsem sem chtěla napsat, spoustu článků...
Pak přišlo malování mého pokoje, (no ještě nemám všechno nastěhováno zpátky, ale tak co :D Stůl nemám ještě dnes :D Takže jsem počítač ani neměla na očích :D ), takže jsem byla bez internetu a nějak tak v srpnu jsem neměla zapínat počítač moc zájem...Nejdůležitější věci jsem oběhla na mobilu, ale napsat na mobilu článek? To je tak trochu nemožné :)
Takže to byl taky jeden z důvodů :)
No, abych se přiznala, ani mi moc nechybělo, že nemám zaplý počítač a nedřepím u něj.
Život byl bez něj...Delší :D
Času najednou přibylo :)
Do kupy jsem se dala, no v rámci možností :)
Děkuju vám za podporu holky :) ♥
Chtěla jsem napsat včera :) Ano dokonce jsem se dokopala zapnout počítač :D
Ale jak by vám lidé z mého okolí potvrdili, nechávám věci na poslední chvíli :D Takže....:D Počítač jsem zaplý měla, ale narychlo jsem začala prohledávat všechny skříně, věci a shánět je podle seznamu, co jsme dnes měli mít do školy :D Nezbyl čas ;) Opět :)
K vaším komentářům :)
Ell- jsem ráda, že jsi blog nesmazala, FB konečně pošlu :D Snad :D , Nino- jsi zlato, díky za podporu, Mišulko a *exe*- vám taky děkuju za podporu a za čas :), Yasmin-rose- Děkuju, že jsi si mě nechala i na novém blogu :) Co nejdříve si to u sebe upravým :)
Určitě jsou dnes všechny blogy plné článků o prvním školním dnu :)
Přeci nebudu jiná a nebudu o něm psát..:D
V tomhle prostě musím být stejná :D
Tak jak jste se měli holky moje? :)
Mě čekal prvák a vyřízená jsem ještě teďka...:/
Když pomyslím, že tam jdu zítra zas :D :/
Ale těším se na cestu vlakem :D To je asi to jediný :D
Všichni tam jsou prostě.....jiný...:/ To je to slovo :/
Zmalovaný, dokonale oblečení a většina se tam s někým zná..
Všichni jsou moc dokonalý...
Čekal taky někoho z vás přechod na novou školu? Jak dopadl u vás? :)
Ráda si přečtu komentáře o vašem prvním dnu :)
Tak zatím se loučím :)
Uvidím jak busu stíhat přes týden, víkendy..
Netuším :)
Loučím se letní písničkou, kterou asi všichni znají :) :D
Říkala jsem si, zase nějaká trapárna co všichni poslouchají, ale má něco do sebe :D
Ta energie je nakažlivá :)
Tak na konec prázdnin :)
Teď se jdu odreagovat k televizi a pak vás oběhnu :)
Vaše Naty :) ♥

Trochu času....

18. srpna 2012 v 22:38 | Naty
Ahoooj :)
Předem se všem omlouvám, že jsem po víkendu nenapsala, ale nějak přešla nálada :/ Nemám náladu totálně na nic, takže nějaký normálnější článek napíšu po neděli...Snad..
Moc se omlouvám, ale omluvte moji nepřítomnost :) Určitě radši počkáte, než číst nějaký nesmyslný, zklamaný a nesrozumitelný články..
No, to vlastně čtete pokaždý :/ :D
Moc se omlouvám, ozvu se co nejdříve..
Potřebuju trochu času...
Abych se vzpamatovala
Promiňte, hlavně Affs :) ♥
Vaše Naty :/ ♥.

Že vypadám jak blb? A ty jsi se koukl/a do zrcadla? :D

9. srpna 2012 v 21:55 | Naty

Nazdár :D
Totálně mi hrabe, takže kdo chce přestat číst, teď má šanci :D
V úterý jsem byla u kadeřnice :D No to dopadlo..:D Z mého ,,vlasy se nebudou zkracovat ani o milimetr, jen se upravý střih" nezůstalo nic :/ :D
Vlasy mám po nechtěném melíru totálně zničený, takže jsem přišla o 5 centimetrů? :D
Bože, zrovna, když je potřebuju dlouhý :D Já mám ale pech :D
Dneska jsem si myla hlavu, sundám ručník a teďka, když kouknu do zrcadla, říkám si proboha :D
Vypadám jak lesní skřítek :D Rákosníček? Racochejl? :D To je proti mě nic :D
Bože...:D To než doroste :D
Co budu dělat? :D Asi začnu strašit :D
Chci vidět co s tím provedu zítra za účes, když jdu pryč :D
Takže tenhle víkend mě nečekejte :D
I přesto, že se nijak zvlášť netěším, doufám, že si to alespoň trošku užiju :D
Tos nečetla, viď Nino...:D :p
Takže v neděli čekejte depresivní článek :D
Jo a to mě dostalo :D Teďka tohle čti Nino :D
Dávám do googlu něco ve smyslu ,,skřítek racochejl kusovka" a z 5 obrázků mi vyběhne obrázek Fernanda :D
No já se jdu picnout :D
Takže...:D Tenhle víkend bude doufám alespoň trošu pozitivní :D
Zatím se mějte krásně :)
Těším se na tebe Nino..:)*
Vaše Naty Rákosníčková :D ♥

!!!!!! Přes víkend tu nejsem :) Omluvte mě :) !!!!!!!

*Post nubila Phoebus* :)

28. července 2012 v 20:30 | Naty

Ahoj :)
Ano, čekáte správně :D Další článek o tom, jak žiju :)
Kdo chce, má ještě možnost utéct :D
Tak jako první asi k nadpisu? :) ,,Post nubila Phoebus"- do angličtiny přeloženo jako ,,After the clouds, the sun"- a do češtiny? :) Přesný překlad je ,,Slunce po dešti" a nebo také ,,Po mracích, slunce" :)
A proč zrovna takovýhle nadpis? :) Nevím, když nad tím zrovna teď přemýšlím, zas tak úplně to můj příklad této situace není..:/ Ale alespoň jedná část mě, nebo mého života by se tak nazvat dala :) Jinak, to asi bude jasné jen mě a Nině, že je tohle z tetování Fernanda :) PS: Promiň, za moje chování...
Ještě jste to nevzdali? :D :)
Tenhle týden utekl dost rychle :) Ale absolutně mi to nevadí, protože nemám co dělat..Nudím se..
Od pondělí jsem byla dvakrát v nedalekém městě (promiňte, nechci zmiňovat přesný název), dnes jsem měla jet po třetí :D Moje plány změnilo počasí :D Takže bazén se nekonal :) Taky jsem byla v kině :) Bylo to totálně narychlo, ale bylo to fajn :) Více než to :) Madagaskar 3 :) Já, taťka a moje nevlastní sestřenice :) Film? :D Doporučuji všem :) Chvilkama jsem měla husí kůži, až tak to bylo krásný :) Jinak, sice to není z tohoto týdne, ale radost mi to udělalo ohromnou :) Dostala jsem dres Fernanda :) Taťka byl na služební cestě, poslal mi sms, co bych chtěla přivézt :D Ze srnady jsem jako vždy napsala Ferdu a Kamila :D No netušla, jsem že to vezme tak doslovně :D
A něco dalšího novýho? :/ Tenhle týden děláme dříví :/ Jak já to ,,miluju" :D
Ale Nino, já se přeci nebudu trápit a nebudu si stěžovat, těším se na srpen :D
Totálně si to užijem, i když to, co chceme aby sme si užili a aby to dopadlo, třeba nedopadne :D
Vidim to tak, že možná dopadne, ale jen někomu :D Moje štěstí v tu dobu, určitě bude na dovolené :D
A co vy nějaké plány ještě na prázdniny? :D :) Nebo spíš na srpen? :) Že bychom z toho udělali měsíc očekávání :) :D
Už mi opět začíná totálně kapat na maják, takže už končím :D No, ono co by se mi s tim majákem mělo dít, že, když venku lije jako z konve :D
Ok, gratuluju všem co to dočetli až sem :D
Chcete medaili a nebo rovnou pohár? Hmm? :D :)
Ne, kecám :)
Mějte se krásně a líp než já :D :)
Vaše bláznivá Naty ♥

Z jednoho týdne tři? U mě bez problémů :D

5. července 2012 v 17:27 | Naty
Ahoooj :D
Jasný, už ani nemá cenu dělat si z toho něco, když tu nejsem :)
To jenom já, když slíbím, že se ozvu v pátek se ozvu v pátek...bohužel až za tři týdny :D
No co, já už jsem prostě taková :D.....praštěná :D
Ve škole mám za sebou poslední zvonění a před sebou dva měsíce prázdnin :)
A co vlastně vy? :) Jak si je užíváte? :)
Já se docela nudím :D Už aby byl srpen :)
Jsem trhlá...:D Je začátek prázdnin, a já si přeju poslední měsíc :D
Kdo neví, nepochopí :D
Děkuji všem, co mi přáli, abych ty písemky zvládla :)
Docela se povedlo :)
Vaše blogy jsem navštěvovala, ale zkrátka napsat komentář jsem líná stejně tak, jako článek :)
Ale já mám právo odpočinout si dva měsíce od všech povinností :D
Jasně, budu se sem snažit chodit častěji :)
Držte palce, ať vše dopadne jak má :)
Absolutně nevím co psát :)

,,Není strašidelné jít v noci na hřbitov, je strašidelné, když jsi doma sám, pšíkneš a ozve se zdravíčko"
Tohle mě totálně dostalo :D

Končím :D
Mějte se hezky
Vaše Naty ♥
 
 

Reklama

65 64 63 62 61 60 59 58 57 56