Chceš spřátelit?.. Click..:)

Nejsi borec, když podvádíš dívku s jinou! Jsi borec, pokud odoláš všem kvůli jedné!

13. srpna 2013 v 21:40 | Naty |  From my hearts

Tak nějak bude tenhle článek sloužit k tomu, abych si udělala v hlavě pořádek. Dávám možnost vám všem, co jste teprve tady na začátku ho nečíst.
Víkendová akce..tři dni..tři dny, strávené s nejlepší kamarádkou, neděle naprosto dokonalá! Ell, děkuju za to, jsi moje zlato, a i když tenhle článek nebude vypadat, že jsem ráda, že jsem tam mohla být, jsem ti vděčná.
Měla jsem dokonalou náladu, super, kterou mi nemohl nikdo zkazit! Byla jsem připravená si to užít, nebrat ohledy na něj, nevnímat ho..Vyšlo by mi to..jenže on to musel prostě zkazit, i když nevědomně..! Nesnáším tě za to! Mohl jsi prostě sedět na prdeli a dělat, že tam nejsem..! Jenže ty prostě máš jedinečný dar, mi zkazit ten úžasný pocit, že jsem zapomněla. Na TEBE!
Nechápu, proč jsi to udělal..Ani nevíš, co jsi udělal...Doprčic..Asi mě ani nemrzí, že se v tvém náručí vystřídalo několik slečen..Možná zezačátku..Štvalo mě, že jsem si pátek nedokázala užít tak, jak jsem měla v plánu! Místo toho jsem od té chvíle hledala tebe a slečny v davu!
Jasně..Kdyby ses ke mě choval tak, jako v sobotu a neděli, nemusela jsem z toho všeho být tak vyřízená.
Mohls dělat, že tam nejsem...nevšímat si mě..! Nic pro tebe nejsem..tak nechápu, co tě najednou napadlo.
Neděli jsem si neskutečně užila..! A jsem taková svině, že chci, abys to věděl, abys žárlil, i když nemáš důvod...chci, abys věděl, jaký to je! Ten hnusný pocit!
Mám to v sobě! Nedokážu to vysvětlit...Naštvání, zklamanost, vystřízlivění, naivita...jsem naštvaná na sebe, jaká naivní kráva jsem byla. Myslela jsem si, že...Přijde mi i trapný už to psát...Jsem prostě naivní..nevím, co jsem čekala..jsem malá, pitomá holka, co si z tebe udělala pana dokonalého, někoho, po kom touží..i když vím, žes nikdy zájem neměl...a nikdy mít nebudeš....Prostě jsem pitomá..Mrzí mě, ty informace, co jsem se dozvěděla...pořád nějak doufám, že to prostě není pravda! Sakra! Prosím..:'( Ublížil jsi mi a přitom jsi vlastně nic neudělal...Cítím odpor, bolest, nenávist, naštvání...já doprčic nevím! Nechci aby to byla pravda..! Prosím! Zbývají mi oči pro pláč..Nevím..Mám v hlavě zmatek..Jako by něco tam uvnitř mě chybělo..
Jsem naštvaná sama na sebe..Doteď jsem měla skvělou náladu..A teď chodím a přemýšlím...přemýšlím nad tím, co vím...co "bylo"....nakonec ono nic nebylo, byly to pouze mé představy, které neměly s realitou NIC společného"
A tak až to přebolí, až se mi to v hlavě srovná...půjdu zapomínat znova!
Jenže asi pořád..ještě nějakou dobu ve mě bude ta naděje..která neexistuje..

"Když přestanu bojovat, to ještě neznamená, že jsem to vzdala!"
Já prostě pořád budu prostě naivní.! A doufat, že to není pravda.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christie Christie | Web | 13. srpna 2013 v 22:12 | Reagovat

Ten pocit znám a pořád tam ve mě někde je... Každý mi říká "časem se to srovná, uvidíš" a ono nic. Pořád ten jeden, jde kolem mě nějaký hezký pár a vždycky si vzpomenu jaké to bylo s ním, ale pak si uvědomím, že pro něj to bylo nic, jen mi lhal...
Musím ti jen doporučit "STAY STRONG!" Jinak, přidala jsem si tě do affs, jsi na řadě ;-)

2 Christie Christie | Web | 13. srpna 2013 v 22:22 | Reagovat

Chápu tě... Já si taky říkala jak moc mě miluje, a pak se dozvím, že chce zpátky svojí ex, kvůli který málem skočil z mostu a já byla jen hnusná p*ča na p***ání... Dostaneš se z toho, musíš si věřit :-)

3 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 14. srpna 2013 v 9:35 | Reagovat

Moc jsem z článku nepochopila, co se stalo, takže nevím, co bych ti na to napsala. Samozřejmě takovéhle pocity znám. Kvůli svému bývalému jsem neustále brečela, byla jsem v depresích, chtěla jsem skákat z okna... Ale teď už vím, že mi za to nestál. Ztrácela jsem čas prolíváním slz pro nic za nic! Nedělej tu samou chybu jako já, a uvědom si to včas! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
65 64 63 62 61 60 59 58 57 56