Chceš spřátelit?.. Click..:)

Srpen 2013

Styl 0.4

28. srpna 2013 v 22:40 | Naty |  Móda

Tak nějak mě nic nebaví..
Náladu mám opět proměnlivou..
Snad to brzo přejde. Zatím mě prosím omluvte.
Měla bych konečně začít dělat něco do školy. Celé prázdniny jsem se na to vyflákla.


Pavel Calta- Naštěstí

22. srpna 2013 v 21:12 | Naty |  music

♫ Neštěstí naštěstí, nosí střepy...ze střepů, štěstí svý zase slepím....:) ♪ ♫

Nepsala jsem, potřebovala jsem si srovnat tu svoji náladu a neobtěžovat vás svýma depresivníma článkama.
Můžu říct, že včera jsem konečně měla od té doby hezký den :) Usmívala jsem se od rána a můžu říct, že jsem byla v celku šťastná. Zase jsem byla ta stará "Naty". Ta co má dobrou náladu a ostatní jí je u pr*...zadku :D
Nevím, jak dlouho mi tahle nálada vydrží....počítám s tím, že možná příští víkend budu zase v depresi....ale hodlám si to totálně užít, nebrat ohledy, žít svoje, užívat si a být odvázaná! Takže se bojte. Už nejsem ta hodná holčička. Pro mě tam nebude :) Doufám, že mi to nevydrží na tak dlouho jako minule, že teď mi to vydrží na celý večer. Prostě tenhle večer je můj :D Náš, Ell :)
Hodlám tak suprově ukončit prázdniny. A ty mi v tom nezabráníš. Jsi mi momentálně u prdele :D Sice né úplně, ale jsi.
Dneska koukám ráno na televizi a najednou tahle skvělá písnička. Ohromila mě textem :) Optimismem, a tak se s vámi chci o ní podělit. :)
Přeji hezký den,
Vaše Naty :) ♥

Parkán- Když to chceš

15. srpna 2013 v 21:26 | Naty |  music


♪ ♫ ...Když to chceš, tak si řekni...
...já ti dám chvíle pěkný...♥ ♫ ♪

Nejsi borec, když podvádíš dívku s jinou! Jsi borec, pokud odoláš všem kvůli jedné!

13. srpna 2013 v 21:40 | Naty |  From my hearts

Tak nějak bude tenhle článek sloužit k tomu, abych si udělala v hlavě pořádek. Dávám možnost vám všem, co jste teprve tady na začátku ho nečíst.
Víkendová akce..tři dni..tři dny, strávené s nejlepší kamarádkou, neděle naprosto dokonalá! Ell, děkuju za to, jsi moje zlato, a i když tenhle článek nebude vypadat, že jsem ráda, že jsem tam mohla být, jsem ti vděčná.
Měla jsem dokonalou náladu, super, kterou mi nemohl nikdo zkazit! Byla jsem připravená si to užít, nebrat ohledy na něj, nevnímat ho..Vyšlo by mi to..jenže on to musel prostě zkazit, i když nevědomně..! Nesnáším tě za to! Mohl jsi prostě sedět na prdeli a dělat, že tam nejsem..! Jenže ty prostě máš jedinečný dar, mi zkazit ten úžasný pocit, že jsem zapomněla. Na TEBE!
Nechápu, proč jsi to udělal..Ani nevíš, co jsi udělal...Doprčic..Asi mě ani nemrzí, že se v tvém náručí vystřídalo několik slečen..Možná zezačátku..Štvalo mě, že jsem si pátek nedokázala užít tak, jak jsem měla v plánu! Místo toho jsem od té chvíle hledala tebe a slečny v davu!
Jasně..Kdyby ses ke mě choval tak, jako v sobotu a neděli, nemusela jsem z toho všeho být tak vyřízená.
Mohls dělat, že tam nejsem...nevšímat si mě..! Nic pro tebe nejsem..tak nechápu, co tě najednou napadlo.
Neděli jsem si neskutečně užila..! A jsem taková svině, že chci, abys to věděl, abys žárlil, i když nemáš důvod...chci, abys věděl, jaký to je! Ten hnusný pocit!
Mám to v sobě! Nedokážu to vysvětlit...Naštvání, zklamanost, vystřízlivění, naivita...jsem naštvaná na sebe, jaká naivní kráva jsem byla. Myslela jsem si, že...Přijde mi i trapný už to psát...Jsem prostě naivní..nevím, co jsem čekala..jsem malá, pitomá holka, co si z tebe udělala pana dokonalého, někoho, po kom touží..i když vím, žes nikdy zájem neměl...a nikdy mít nebudeš....Prostě jsem pitomá..Mrzí mě, ty informace, co jsem se dozvěděla...pořád nějak doufám, že to prostě není pravda! Sakra! Prosím..:'( Ublížil jsi mi a přitom jsi vlastně nic neudělal...Cítím odpor, bolest, nenávist, naštvání...já doprčic nevím! Nechci aby to byla pravda..! Prosím! Zbývají mi oči pro pláč..Nevím..Mám v hlavě zmatek..Jako by něco tam uvnitř mě chybělo..
Jsem naštvaná sama na sebe..Doteď jsem měla skvělou náladu..A teď chodím a přemýšlím...přemýšlím nad tím, co vím...co "bylo"....nakonec ono nic nebylo, byly to pouze mé představy, které neměly s realitou NIC společného"
A tak až to přebolí, až se mi to v hlavě srovná...půjdu zapomínat znova!
Jenže asi pořád..ještě nějakou dobu ve mě bude ta naděje..která neexistuje..

"Když přestanu bojovat, to ještě neznamená, že jsem to vzdala!"
Já prostě pořád budu prostě naivní.! A doufat, že to není pravda.



Taky ti odpustí, jen jí musíš dát čas..

8. srpna 2013 v 21:04 | Naty |  Citáty

"Žena ti odpustí všechno, jen né to, že ji nechceš."

Jsou jen dva směry..

4. srpna 2013 v 21:51 | Naty |  Citáty
you treat me like shit :) | via Tumblr

Chceš-li vstoupit do mého života,
dveře jsou otevřené.

Chceš-li z mého života odejít,
dveře jsou taky otevřené.

Jen jedna prosba.

Nestůj mezi dveřmi,
blokuješ průchod.

PS: Tak už si vyber jeden směr, blokuješ průchod!

Am I crazy? YES, I am!

4. srpna 2013 v 21:17 | Naty |  From my hearts

Tak jo, omlouvám se, že jsem zase na blogu hrozně "aktivní" :D. Jenže, v tomhle horku, při práci...vážně nemám čas na chuť vůbec nic psát, číst, vymýšlet..maximálně si lehnout k bazénu, vykoupat se, poslouchat písničky a spát. A když už blog zapnu, nenapadne mě co, takže zase vypínám..Ale já to všeeechno určitě napravím.
Co se za poslední dobu změnilo?
Tak určitě asi moje nálada..většinu času se cítím taková...uvolněnější, no, spíš tak, že je mi všechno u prdele :D
Nevím čím to je, ale jsem za to vděčná! Žiju si ve svém světě a názory druhých mi jsou teď u zadku :P Cítím, že jsem se poslední dobou změnila..nebo se změnil můj pohled na svět....nevím, jestli k lepšímu, nebo horšímu, ale změnil.
V práci mi tě baví, ani se mi nechce zpátky do školy....hned bych šla někam pracovat, při pomyšlení na školu už se mi svírá žaludek..ble! ŠKOLA
Věci kolem sebe nechávám plynout...ono se to nějak vyvrbí..;) Prostě žiju létem! :) A nic mi ho nezkazí! :)
Tohle léto budu ta silná já...! Takže já si to hodlám užít :)
Taky jsem dostala za veeelkou spotebu Dobré vody pejska :D fotku najdete dole :D Myslím, že by mi ji mohli vozit rovnou v cisterně :D A abych těch plyšáků neměla málo, tak ještě želvičku :D Je rozkošná :) Za chvilí budou na mé posteli spát pouze plyšáci a já budu na zemi. Nebojte se, já se obětuji :D
A co jsem se dnes dozvěděla? :D Že jsem váááážně velkej magor--tak né dozvěděla, ale potvrdilo se mi to.
Přidávám písničku a fotku pejska.
Pac a pusu :)
Naty ♥

65 64 63 62 61 60 59 58 57 56