Chceš spřátelit?.. Click..:)

♫ 14.7. ♪ ☼

14. července 2013 v 22:05 | Naty |  From my hearts

♪ ♪ Stay out, stay out ♫
♫ Stay out tonight, stay out and see through my eyes. ♫

Dneska mám tak pitomou náladu! Chvíli se směju, chvíli mám náladu, že jsem protivná sama sobě, a chvíli je mi ze všeho do pláče! Aáá! Zjistila jsem, že sprcha mi vážně pomohla. Odpoledne, co jsem přišla z práce jsem vážně umírala únavou, byla jsem tak protivná..došla jsem se vysrpchovat a všechno je celkem pryč. Teď tahle povzbudivá písnička a už sebou začínám šít na posteli v jejím rytmu. Je to divný, vlastně bych měla být vyspalá, protože jsem ještě zaspala, ale..začínají se mi líbit tyhle víkendy v práci. Alespoň nedepím doma a neužírám se. Potřebuji zkrátka zapojit, práci, něco dělat. I přesto, že jsem šíleně unavená, stálo to za to. Cítím se líp. Sobota byla v práci suprová. Ono, když se podpoří pár panákama, jde to vážně skvěle. Dnešek ubýhal již pomaleji. A zítra konečně zasloužený odpočinek. Budu se snažit uklidit, zařídit si věci a dát si všechno nějak do pořádku, do kupy. Už to vážně potřebuji, mám všude šílený zmatek, bordel a cítím se nesvá. Chci dodělat všechny věci, co jsem v týdnu měla v plánu, ale neudělala.
Potřebovala bych do života nějaký adrenalin, změnu..tenhle stereotyp mě nebaví. Sice teď přišel adrenalyn s prací, ale chci víc! Poslední dobou se vážně nepoznávám.
Raději se s vámi rozloučím, Vaše Naty ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 14. července 2013 v 22:31 | Reagovat

Já tě poznávám ♥ Neboj přijde adrenalin :) Všechno se zlepší a bude lépe :) Stačí jenom věřit :)
To je dobře, že ti sprcha pomohla i mě vždy pomůže :)

2 Mišulka Mišulka | Web | 16. července 2013 v 13:58 | Reagovat

Však ono se to všechno zpraví. Já taky mívám takové nálady, ale příjde někdo, kdo ti pomůže na to všechno zapomenout.
A nejsi sama v tom zmatku. Já jsem se začala učt španělštinu a všude se kolem mě válí slovíčka načmárané na kartičkách sešity a do toho ještě oblečení které ze sebe vždycky stáhnu, když příjdu u navená z venku -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
65 64 63 62 61 60 59 58 57 56