Chceš spřátelit?.. Click..:)

28.3.2012

28. března 2013 v 22:30 | Naty |  From my hearts
Miluju lyžování. Miluju tu svobodu a volnost. Dokonale si v té rychlosti provětráte hlavu. Myšlenky, které vás trápí ustoupí. Zmizí. Měla bych se chovat dospěle, měla bych být vděčná za to, co mám. Ale nejsem. Vlastně jsem, ale stejně nedokážu být šťastná. Každý den dostávám rány pod pás od těch nejbližších. I když nevědomky, bolí to. A já se snažím udržet na obličeji ten přihlouplý úsměv a tvářit se, že se nic neděje. Děje! A už toho mám dost. Dnes? Jsem totálně vyčerpaná. Né fyzicky, psychicky. Strávila jsem den se člověkem, kterého mám nade vše ráda. A přesto prostě nejsem spokojená. Vím, jsem šíleně neskromná. Jednu novinku přeci jen mám. Chci si ji uchovat jako zážitek. Mimo lyžování, které bylo...super.., jsem se projela na sněžném skůtru. Bylo to dokonalé. Ten vítr, který fouká proti vám a vy se cítíte volně. Dokonalost a dlouho na to budu vzpomínat. Děkuju. Je to takový zážitek, zkušenost, za kterou jsem ráda.
Nechtěla jsem už psát články typu tohohle. Deníčku, který může číst každý. Stejně ani nepíšu pod svým vlastním jménem. A mami, jestli to čteš, je mi to jedno!! V tuhle chvíli mi jsi ukradená! Nevyplatilo se mi tyhle články psát veřejně. A víte co? I kdyby někdo zjistil opět adresu tohohle blogu, nebudu se styydět za to, co jsem napsala. Cítím to tak a já taková jsem. Že je to trapný? No a co, taky neříkám, co se mi nelíbí na vás a jsem zticha. Mám v sobě zlost, úzkost, bolest a tahle kombinace nedělá člověku dobře.
Raději končím. Je snad i lepší, že ty články nikdo nečte, líp se mi pak píše. Nemám strach.
Vaše ,,Naty"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell-i Ell-i | Web | 28. března 2013 v 22:42 | Reagovat

"Naty" začánám se bát, jestli nepatřím mezi ty osoby, které ti ubližují. v poslední době jsem se nachovala moc dobře, k tobě a vlastně k nikomu. Trápí mě, že jsi smutná, cítím, že to prožívám s tebou. Chci ti říct jednu věc: I když se někdy, chovám hnusně, nutím tě do věcí, které nechceš dělat. Chci, aby jsi věděla, že tu pro tebe vždycky zůstanua že mě můžeš říct všechno na světě a nic to nezmění na tom, že tebe mám ze všech nejraději. Že ty pro mě znamešát víc, než ( ty víš kdo ) a kdybych měla rozhodovat, mezi kýmkoli, vd´ždy by jsi vyhrála ty. Pro tebe bych se zvdala všeho, všech a doknce i sebe! Mám tě ráda nejvíce na světě a tak to i zůstane! Jak jsem ti mhonohkrát říkala: mě se nezbavíš, i kdyby jsi chtěla. MTMMMMMR tvoje Ell.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
65 64 63 62 61 60 59 58 57 56