Chceš spřátelit?.. Click..:)

Únor 2012

Ano, stále ještě žiju....:)

27. února 2012 v 18:43 | Naty |  From my hearts
Ahoj.....:)
Ano, po tomhle bych si nejraději asi nafackovala. Nebyla jsem tu dlouho a už mi to začíná dost chybět.
Dlužím vám asi obrovskou omluvu, ano už další. Asi to ode mně slyšíte pořád, ale vážně nestihám..:/
Myslela jsem si, že po pololetí si oddychnu, protože na vysvědčení jsem se dost snažila si ty známky alespoň trošku opravit.
Ale jo, docela se to povedlo....Jenže žádný oddych vážně nepřišel..:D Si ti učitelé asi myslí, že na to máme naučit se několik předmětů za den, hned na ten další a pak z toho mít krásnou známku?
Pomalu se začínám těšit, až z té školy vypadnu. Nadruhou stranu mám strach, obavy..
Jaké to tam bude? Třeba horší třeba lepší. Nejvíce se mé myšlenky asi honí k prvnímu dni a novým spolužákům.
Byli jsme odnést přihlášky. Všechny slečny a chlapci co na tu školu chodí vypadají tak nějak..,,vyspěle", ,,krásně" což o mě se zcela jistě říct nedá..:D :) A jak mám mezi ně asi zapadnout?
Jaký bude první den? NIkoho nebudu znát a to mám jako přijít k někomu a říct: Ahoj, můžu si k tobě sednout? Nevím, taková já nejsem...:( Takže to abych tam asi byla dřív, aby to musel někdo říkat mě ne? :D
Nevím, bude asi těžké zapadnout...najít si nové přátele, a přitom se rozloučit s těmi starými ze základky...:/ (samozřejmně že se s nima budu dál stýkat- bez nich by to ani nešlo..:D Viď Nino? :) )
Takže asi nemá cenu myslet dopředu. Vždyť nevím co se do té doby stane. Snad nic špatného, ale poslední dobou mě vážně napadají samé pesimistické nápady. Čímt to bude? :D
Radši se neptejte...:D Už ani nemám sílu se trápit..:D Je mi to všechno tak líto, až k smíchu...:D
Štve mě, že nenominoval trenér reprezentace Kamila, ale už nemám sílu se po těch nadávkách trápit..:D Vždyť nenominovali ani Ferdu...:/ Tím se samozřejmně maří další mé plány, ale já už nemám sílu se rozčilovat..Nemůžu mít vše...:)
Jediné- no jendiné ne, ale co mě opravdu naštvalo byl článek na jedné stránce od fanoušků Liverpoolu Fernandovi: ''My jdeme do Wembley, ty nehraješ ani přátelák za Španělsko !!.'' a on za to asi může? Bože vždyť on toho dokázal a vyhrál mnohem víc, než celý Liverpool, tak proč ho pořád urážeji? Když byl v Liverpoolu, tak to byla jejich hvězda, a když odešel už je to nejhorší člověk na světě. Jak jsem četla jednou co jim vzkazoval: ,,Fanoušci neznají skutečný důvod mého odchodu z Liverpoolu" takže další důvod se do něj přestat navážet vážení!! :)
Promiňte, vás to asi nezajimá, ale já se prostě potřebuju vypsat. A jak se máte vy? Některé blogy jsem po dobu mé nepřítomnosti stále navštěvovala, ale asi to nestačí. :) Teď jdu oběhnout a kouknu kdo si mě již smazal z Affs, když tak se všem ještě jednou omlouvám..Moc mě to mrzí..:)
Vaše Naty ♥
65 64 63 62 61 60 59 58 57 56